Best regards from Sleeping Beauty

Bez kategoriiZ dzienniczka Promyczka

Written by:

W zaczarowanej krainie, przy szerszej stronie lasu, za dziewiątą rzeką, ósmym pagórkiem i niewielkim przyczółkiem, obok cudownego gaju, w pięknym zamku pełnym komnat i tajemnic żyje wciąż szczęśliwie przebudzona Królewna Aurora. Pamiętacie ją?

Kiedyś zasnęła i nie mogła wstać przykryta złym czarem wrzeciona, które zamknięte szczelnie chowa do dziś gdzieś w podziemiach swojego dworu, tak aby nikt nie musiał przechodzić tego samego co ona kiedyś. Złej wiedźmy już dawno nie ma w jej królestwie, za to wszyscy przechowują w swej pamięci wspaniałą historię o jej uratowaniu.

Siedzimy sobie tak z Aurorą nad brzegiem zielonego gaju, w towarzystwie jej wielu milusińskich przyjaciół zwierząt, które przycapnęły i słuchają tego co śpiewa Aurora.

Sleeping Beauty, Sleeping Beaty please wake up, 
Please wake up!
We sing for you togheter, we clap for you togheter.
Please wake up!

To jest piosenka, którą śpiewały dla niej jej wszystkie zwierzęta, kiedy zasnęła po tym jak zła wiedźma zwiodła ją tymi słowami:

My Dear Aurora touch the spindle…

Co to jest spindle? Jak wygląda? Czy tak zwana witch ma z tym coś wspólnego? O tym dowiemy się w naszej zabawie. Aurora pozdrawia Was bardzo serdecznie i będzie wielce rada, gdy będziecie chcieli zaśpiewać ze mną jej piosenkę i odkryć sekret magicznego słowa spindle.

Comments are closed.