O Promyczku

Dzień dobry, Hello, Buongiorno a tutti!

Mam na imię Marta. Chciałabym opowiedzieć Państwu historię Promyczka.

Powodem powstania Promyczka, była moja przeszłość i doświadczenia życiowe, które utrwaliły mnie jako niepoprawną optymistkę. Uważam, że świat, który nas otacza jest piękny, radosny i pełen niesamowitych cudów – dosłownie na wyciągnięcie ręki. Głęboko wierzę w to, że wszystko co mamy, co jest wokół nas, z czym się borykamy, co nas spotyka, jest niezwykłe, nieprzypadkowe, warte uwagi, jest darem i na końcu jest zawsze dobrem. Nawet jeśli czasem wydaje nam się zupełnie inaczej :o)

Czuję się wyjątkowa patrząc na świat takim spojrzeniem. To wielki dar i czuję się za niego również odpowiedzialna. Dlatego chciałabym się nim dzielić ze wszystkimi, a w szczególności z dziećmi. Mam bardzo dużo  pozytywnej energii i pragnę ją posyłać w świat, tak żeby mogła się mnożyć i rozprzestrzeniać 🙂

Kiedy widzę uśmiech dzieci i ich zaangażowanie w świat zabawy i języka czuję się szczęśliwa. Uwielbiam podążać za ich wyobraźnią przy pomocy siły ciepła, empatii, otwartości, umiejętności rozmawiania, wyczuwania ich potrzeb, jak również cierpliwości na którą opracowałam swoje magiczne sposoby ;o)  Uwielbiam gdy rozwijam wspólnie z dziećmi ich własne pomysły, gdy odpowiadamy razem na promyczkowe inspiracje, gdy odkrywamy wspólnie świat innego języka i co najpiękniejsze wszyscy się przy tym świetnie BAWIMY. Moje życie, w takich momentach nabiera sensu, realizuję swoją misję i czuję się spełniona. Jestem wtedy najszczęśliwszym Promyczkiem pod słońcem.

Moją pierwszą praktyką jako klaun był wolontariat w szpitalach z Fundacją Doktor Clown (2008 r.), zaraz potem zaczęłam współpracować z firmami animacyjnymi i placówkami oświatowymi. Ukończyłam filologię włoską i socjologię z antropologią kultury oraz studia podyplomowe z zakresu przygotowania pedagogicznego nauczycieli,  posiadam również biegłą znajomość języka angielskiego potwierdzoną wykształceniem, codzienną pracą z klientem anglojęzycznym i wyjazdami zagranicznymi.

fotolia_60824371

Comments are closed.